Homepage Reizen op maat Bestemmingen
Brochure FAQ Contact

Reisinformatie
Kaart
Dagindeling
Prijzen
Toon alle items
Deze reis reserveren

Botswana 15 daagse begeleide 4WD-rondreis
Boekingscode: BO 1502

Botswana 15 daagse begeleide 4WD-rondreis Botswana 15 daagse begeleide 4WD-rondreis Botswana 15 daagse begeleide 4WD-rondreis Botswana 15 daagse begeleide 4WD-rondreis Botswana 15 daagse begeleide 4WD-rondreis Botswana 15 daagse begeleide 4WD-rondreis

Aangezien Botswana minder makkelijk zelf per huurauto te ontdekken valt, boeken de meesten een busrondreis. Voor diegenen die echter toch graag individueel willen reizen en wel in zijn voor wat avontuur, hebben wij een ideale formule ontwikkeld: de begeleide 4WD-rondreis. U reist en slaapt in uw eigen 4WD auto maar er is altijd een lokale begeleider mee in zijn eigen auto, waarmee u middels een boordradio in contact staat.

De groep bestaat uit maximaal 12 personen en u ontmoet elkaar bij iedere stop waarna adviezen over de route worden gegeven. De rest van de dag kunt u naar eigen inzicht indelen. De begeleider is een speciaal daarvoor opgeleide gids, die u ook informatie kan geven over de flora en fauna. Zodoende kunt u individueel en veilig Botswana ontdekken.

Alle highlights van het land worden aangedaan zoals de Okavango Delta, Chobe National Park en de Vic Falls. Omdat u per 4WD reist, over ruig terrein, zult u tijdens het rijden al heel veel wild kunnen spotten. U hoeft dus niet overal aparte game-drives hiervoor te maken. De begeleider speelt tijdens de route dan ook een belangrijke rol omdat hij u op het wild zal wijzen middels de boordradio. Daarnaast zorgt hij bijvoorbeeld ook voor de benzine (inbegrepen in de prijs) en voor het klaarmaken van het diner. De overige maaltijden dient u zelf klaar te maken maar de ingredienten hiervoor worden wel al voor u aangeschaft.

Uw 4WD auto is eenvoudig ingericht met ijskast en fornuis en er wordt overnacht op campings waar sanitaire voorzieningen zijn. Al met al een redelijk comfortabele manier om de ruige, onaangetaste natuur van Botswana te ontdekken.

Mondi Reizen heeft voor u de volgende rondreizen in Botswana:
Botswana 11 daagse rondreis
Botswana 15 daagse rondreis, begeleide autorondreis

U kunt ook uw eigen reis helemaal door ons op maat laten maken.

Calamiteitenefonds SGR ANVR